KİŞİYE ÖZGÜN PROJELER

Modern Mimari

Konfor ve Teknolojinin Esşiz Uyumu

Huzurlu Yaşam Alanları

Tekno İnşaat olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda,firma bünyemizde mimari ve statik proje, out source olarak elektrik, mekanik ve altyapı proje hizmetleri sunmaktayız.

Mimari Proje

Projeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz yapıları birlikle tasarlıyoruz. Konsept proje aşamalarından modelleme hizmetlerine kadar geniş bir ölçekte çözümler sağlıyoruz. Ayrıca diğer proje disiplininin koordinasyonunu da üstlenerek projelerin tek bir elden sorunsuz çıkmasını amaçlıyoruz

Statik Proje

Betonarme, çelik, ahşap gibi birçok farklı türde yapının statik projelerin uzman mühendislerimiz tarafından hesaplanmasını sağlıyor, mimari proje ile birlikte minimum geri dönüş ilkesi ile sağlıklı entegre bir yapı kuruyoruz.

Elektrik Proje

Yapıların elektrik projelerinizin birçok deneyime sahip elektrik mühendisi arkadaşlarımızla çözülmesini sağlıyoruz. Ayrıca uygulama aşamalarında talep edildiği çözümün bir parçası olmayı vaad ediyoruz.

Mekanik Proje

Yapılarda mekanik projesi genelinde ısıtma, tesisat projesi, yangın projesi, iklimlendirme projesi ve geniş portföyümüzle birçok çözümler sunuyoruz.

Görsel sunum ve animasyonları

Projenizle ilgili üç boyutlu görsel ve animasyonlarınız uygun bütçe, yüksek kalite ve kısa sürede hazırlanır.

Tamamlanan Projelerimiz